Home

Bine ati venit prinţ Democraţie cupa italiei finala A juca jocuri pe calculator Privilegiu Sclipire

Inter Milano a câştigat Cupa Italiei pentru al doilea an la rând, după 2-1  în finala cu Fiorentina
Inter Milano a câştigat Cupa Italiei pentru al doilea an la rând, după 2-1 în finala cu Fiorentina

Inter Milano și-a aflat adversara din finala Cupei Italiei - HotNews.ro

Juventus - Inter, marea finală a Cupei Italiei! Torinezii nu au avut emoții  în returul cu Fiorentina - Eurosport
Juventus - Inter, marea finală a Cupei Italiei! Torinezii nu au avut emoții în returul cu Fiorentina - Eurosport

Juventus a cucerit Cupa Italiei pentru a 14-a oară! Victorie în finala cu  Atalanta
Juventus a cucerit Cupa Italiei pentru a 14-a oară! Victorie în finala cu Atalanta

Internazionale Milano va juca finala Cupei Italiei. Nerazzurrii au învins-o  pe Juventus în ”Derby d'Italia”
Internazionale Milano va juca finala Cupei Italiei. Nerazzurrii au învins-o pe Juventus în ”Derby d'Italia”

Cupa Italiei se vede la posturile Look Sport şi pe PrimaPlay.ro. Programul  transmisiunilor din această săptămână
Cupa Italiei se vede la posturile Look Sport şi pe PrimaPlay.ro. Programul transmisiunilor din această săptămână

Inter Milanooooo! Echipa lui Simone Inzaghi a eliminat-o pe Juventus Torino  și este în finala Cupei Italiei | Sport.ro
Inter Milanooooo! Echipa lui Simone Inzaghi a eliminat-o pe Juventus Torino și este în finala Cupei Italiei | Sport.ro

Fiorentina - Inter 1-2 în finala Cupei Italiei. „Nerazzurrii” au câștigat  primul trofeu al sezonului - Fanatik.ro
Fiorentina - Inter 1-2 în finala Cupei Italiei. „Nerazzurrii” au câștigat primul trofeu al sezonului - Fanatik.ro

Rezultate Cupa Italiei, Coppa Italia - scoruri Fotbal Italia - Flashscore.ro

Cupa Italiei: 5 echipe din Serie A eliminate | Cuvântul Libertăţii

Coppa Italia 2021-2022 - Fotbal știri & rezultate - Eurosport

Inter şi-a făcut ”încălzirea” pentru finala Champions League! Milanezii au  revenit împotriva Fiorentinei şi au câştigat Cupa Italiei
Inter şi-a făcut ”încălzirea” pentru finala Champions League! Milanezii au revenit împotriva Fiorentinei şi au câştigat Cupa Italiei

Inter - Fiorentina, în finala Cupei Italiei 2023

VIDEO | Finalistele din Cupa Italiei se decid în direct pe Look Sport şi  Look Sport+! Juventus - Inter, marţi, Atalanta - Napoli, miercuri
VIDEO | Finalistele din Cupa Italiei se decid în direct pe Look Sport şi Look Sport+! Juventus - Inter, marţi, Atalanta - Napoli, miercuri

cupa italiei - citeste toate articolele despre cupa italiei - Antena Sport

cupa italiei - Citeste toate articolele despre cupa italiei

Eșec istoric pentru Cristiano Ronaldo, după ce Napoli a cucerit Cupa Italiei!  Situație inedită pentru portughez
Eșec istoric pentru Cristiano Ronaldo, după ce Napoli a cucerit Cupa Italiei! Situație inedită pentru portughez

Coppa Italia - Fotbal știri și rezultate - Eurosport

Coppa Italia 2022-2023 - Fotbal știri & rezultate - Eurosport

Fiorentina - Inter 1-2, în finala Cupei Italiei. Milanezii obțin Cupa  pentru al doilea an consecutiv - Playsport
Fiorentina - Inter 1-2, în finala Cupei Italiei. Milanezii obțin Cupa pentru al doilea an consecutiv - Playsport

Cupa Italiei: ce echipe se vor lupta pentru trofeu pe Stadio Olimpico din  Roma
Cupa Italiei: ce echipe se vor lupta pentru trofeu pe Stadio Olimpico din Roma

Napoli - Juventus 4-2 (după penalty-uri), în finala Cupei Italiei. Buffon,  meci mare - Eurosport
Napoli - Juventus 4-2 (după penalty-uri), în finala Cupei Italiei. Buffon, meci mare - Eurosport