Home

Da total Savant fotbal romania finlanda camion salată verde tine minte

De ce România a avut doar 10 jucători pe teren în momentul intonării  imnului, înaintea meciului cu Finlanda
De ce România a avut doar 10 jucători pe teren în momentul intonării imnului, înaintea meciului cu Finlanda

FINLANDA – ROMÂNIA / 14 OCTOMBRIE: ZIUA VICTORIEI RECORD | Federația Română  de Fotbal
FINLANDA – ROMÂNIA / 14 OCTOMBRIE: ZIUA VICTORIEI RECORD | Federația Română de Fotbal

UEFA Women's Nations League - Romania vs Finlanda - LOT A - 26 sept 2023

România - Finlanda 1-0. Nicușor Bancu, decisiv în Giulești

LIVE FINLANDA - ROMANIA * LIVE STREAMING UEFA NATIONS LEAGUE * - YouTube

Meciul România - Finlanda din Liga Națiunilor. Naționala obține acasă, in  extremis, prima victorie | Digi24
Meciul România - Finlanda din Liga Națiunilor. Naționala obține acasă, in extremis, prima victorie | Digi24

Video | Finlanda - România 1-1. ”Tricolorii”, urmăriți de ghinion! Elevii  lui Iordănescu au lovit de două ori bara
Video | Finlanda - România 1-1. ”Tricolorii”, urmăriți de ghinion! Elevii lui Iordănescu au lovit de două ori bara

România U21, victorie dramatică în minutul 90+8 cu Finlanda. Matei Ilie a  adus succesul tricolorilor - Eurosport
România U21, victorie dramatică în minutul 90+8 cu Finlanda. Matei Ilie a adus succesul tricolorilor - Eurosport

Liga Naţiunilor | Finlanda - România 1-1. Remiză la Helsinki. Florin Tănase  a marcat golul pentru tricolori
Liga Naţiunilor | Finlanda - România 1-1. Remiză la Helsinki. Florin Tănase a marcat golul pentru tricolori

România - Finlanda, sold-out. Câte bilete mai sunt disponibile pentru  meciul retur cu Muntenegru
România - Finlanda, sold-out. Câte bilete mai sunt disponibile pentru meciul retur cu Muntenegru

România remizează cu Finlanda la Helsinki şi rămâne pe ultimul loc în grupă

Fotbal: România, la prima victorie în Liga Naţiunilor, 1-0 cu Finlanda  (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: România, la prima victorie în Liga Naţiunilor, 1-0 cu Finlanda (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Arbitrul va fi vedeta de pe teren la Finlanda - România

România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” pierd şi al doilea meci din Liga  Naţiunilor la fotbal feminin
România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” pierd şi al doilea meci din Liga Naţiunilor la fotbal feminin

Video | România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” suferă a doua înfrângere  consecutivă
Video | România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” suferă a doua înfrângere consecutivă

Video&Foto | România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Prima victorie  pentru Edi Iordănescu! Bancu, eroul “tricolorilor”
Video&Foto | România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Prima victorie pentru Edi Iordănescu! Bancu, eroul “tricolorilor”

Romania - Finlanda - 11 iun 2022

BUCURESTI - FOTBAL - LIGA NATIUNILOR - ROMANIA - FINLANDA - 26 SEP 2023 -  Inquam Photos
BUCURESTI - FOTBAL - LIGA NATIUNILOR - ROMANIA - FINLANDA - 26 SEP 2023 - Inquam Photos

România - Finlanda » George Pușcaș a ratat un penalty

România, ultima în grupă și după meciul cu Finlanda! „Tricolorii” încearcă  să evite retrogradarea
România, ultima în grupă și după meciul cu Finlanda! „Tricolorii” încearcă să evite retrogradarea

Notele jucătorilor după România - Finlanda 1-0. Cine a fost "premiantul"  după victoria din Giulești
Notele jucătorilor după România - Finlanda 1-0. Cine a fost "premiantul" după victoria din Giulești

U19 | Remiză în fața Finlandei în debutul turnelui de calificare la EURO  2024 | Federația Română de Fotbal
U19 | Remiză în fața Finlandei în debutul turnelui de calificare la EURO 2024 | Federația Română de Fotbal

Fotbal - Liga Naţiunilor: România - Finlanda 1-0, la pauză | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal - Liga Naţiunilor: România - Finlanda 1-0, la pauză | AGERPRES • Actualizează lumea.

România a învins, cu 2-0, Finlanda, într-un... | News.ro

România - Finlanda 1-0. Nu ne mai dați mingea! Concluzie inedită după  victoria din Giulești
România - Finlanda 1-0. Nu ne mai dați mingea! Concluzie inedită după victoria din Giulești

Bancu, eroul neaşteptat! Notele Fanatik după România - Finlanda 1-0, primul  succes pe banca naţionalei pentru Edi Iordănescu - Fanatik.ro
Bancu, eroul neaşteptat! Notele Fanatik după România - Finlanda 1-0, primul succes pe banca naţionalei pentru Edi Iordănescu - Fanatik.ro

România - Finlanda » Ultrașii au aruncat cu torțe în teren » Meciul,  întrerupt două minute
România - Finlanda » Ultrașii au aruncat cu torțe în teren » Meciul, întrerupt două minute