Home

major umor statistici hochei finlanda Veveriţă face din Comerciant călător

JO: Finlanda a învins Slovacia şi s-a calificat... | News.ro

Ville Pokka a restabilit egalitatea pentru Finlanda în finala olimpică -  Hochei pe Gheaţă video - Eurosport
Ville Pokka a restabilit egalitatea pentru Finlanda în finala olimpică - Hochei pe Gheaţă video - Eurosport

LIVE BLOG JO | Finlanda, campioană olimpică la hochei! Norvegia a câștigat  clasamentul pe medalii - Eurosport
LIVE BLOG JO | Finlanda, campioană olimpică la hochei! Norvegia a câștigat clasamentul pe medalii - Eurosport

JO 2022 - Hochei feminin: Elveţia şi Finlanda, ultimele semifinaliste

Finlanda a câștigat bronzul olimpic la hochei. Record absolut al lui  Selanne la Soci
Finlanda a câștigat bronzul olimpic la hochei. Record absolut al lui Selanne la Soci

Canada A Bătut Finlanda în Finala Mondialului De Hochei Pe Gheață. Rusia A  Luat Bronzul | Libertatea
Canada A Bătut Finlanda în Finala Mondialului De Hochei Pe Gheață. Rusia A Luat Bronzul | Libertatea

Finlanda a devenit pentru prima oară campioană olimpică la hochei pe gheață

Finlanda a cucerit un nou titlu mondial la hochei, după opt ani de pauză

Echipa națională de hochei a Rusiei a stârnit indignare după ce a purtat  echipamentul URSS în timpul unui meci cu Finlanda | Digi24
Echipa națională de hochei a Rusiei a stârnit indignare după ce a purtat echipamentul URSS în timpul unui meci cu Finlanda | Digi24

Finlanda a câştigat titlul mondial la hochei pe gheaţă pentru a treia oară  în istoria sa
Finlanda a câştigat titlul mondial la hochei pe gheaţă pentru a treia oară în istoria sa

Echipa națională de hochei a Rusiei a stârnit indignare când a purtat  tricouri cu URSS în timpul unui meci cu Finlanda, pe fondul tensiunilor tot  mai mari dintre Kremlin și Occident/ Hochei,
Echipa națională de hochei a Rusiei a stârnit indignare când a purtat tricouri cu URSS în timpul unui meci cu Finlanda, pe fondul tensiunilor tot mai mari dintre Kremlin și Occident/ Hochei,

JO 2022 - Hochei masculin: Finlanda s-a calificat pentru a treia oară în  finala Jocurilor Olimpice | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2022 - Hochei masculin: Finlanda s-a calificat pentru a treia oară în finala Jocurilor Olimpice | AGERPRES • Actualizează lumea.

Finlanda a câştigat, în premieră, turneul olimpic la hochei masculin

Scoruri live Finlanda, rezultate și program meciuri | Hochei, Europa

JO 2022 - Hochei masculin: Finlanda a cucerit ultima medalie de aur pusă în  joc la Beijing | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2022 - Hochei masculin: Finlanda a cucerit ultima medalie de aur pusă în joc la Beijing | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO Finlanda – Cehia 10-4

Hochei: Finlanda a câştigat şi titlul mondial, după cel olimpic | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Hochei: Finlanda a câştigat şi titlul mondial, după cel olimpic | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO JO 2022: Finlanda, victorie surprinzătoare cu Rusia - Nordicii,  campioni olimpici la hochei - HotNews.ro
VIDEO JO 2022: Finlanda, victorie surprinzătoare cu Rusia - Nordicii, campioni olimpici la hochei - HotNews.ro

Hochei: Finlanda, la a doua sa înfrângere la Campionatul Mondial | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Hochei: Finlanda, la a doua sa înfrângere la Campionatul Mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.

Finlanda a revenit într-o finală olimpică la masculin după 16 ani.  Rezumatul semifinalei cu Slovacia - Hochei pe Gheaţă video - Eurosport
Finlanda a revenit într-o finală olimpică la masculin după 16 ani. Rezumatul semifinalei cu Slovacia - Hochei pe Gheaţă video - Eurosport

Hochei: Finlanda, campioană mondială pentru a treia oară | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Hochei: Finlanda, campioană mondială pentru a treia oară | AGERPRES • Actualizează lumea.

Scene uluitoare la Jocurile Olimpice de iarnă: meciul de hochei feminin  dintre SUA și Finlanda, reluat după scurgerea timpului
Scene uluitoare la Jocurile Olimpice de iarnă: meciul de hochei feminin dintre SUA și Finlanda, reluat după scurgerea timpului

Rusia a pierdut finala olimpică la hochei în faţa Finlandei, care a cucerit  primul astfel de titlu din istorie | Digi24
Rusia a pierdut finala olimpică la hochei în faţa Finlandei, care a cucerit primul astfel de titlu din istorie | Digi24