Home

solo acesta din urmă Opinie medalii la canotaj român pendulă pui de somn

România, două medalii de aur şi două de bronz la canotaj, la Campionatul  Mondial de juniori! - Antena Sport
România, două medalii de aur şi două de bronz la canotaj, la Campionatul Mondial de juniori! - Antena Sport

România a câștigat opt medalii de aur la Campionatul European U-23 de la  Krefeld
România a câștigat opt medalii de aur la Campionatul European U-23 de la Krefeld

ZI DE VIS! 6 medalii, dintre care 3 de AUR, la Europenele de Canotaj! Alte  3 medalii de bronz pentru delegația „tricoloră”
ZI DE VIS! 6 medalii, dintre care 3 de AUR, la Europenele de Canotaj! Alte 3 medalii de bronz pentru delegația „tricoloră”

Obiectiv depășit la Tokyo! Lotul Olimpic de Canotaj al României încheie  competiția cu 3 medalii și obține locul 4 pe națiuni! - Mesagerul de Covasna
Obiectiv depășit la Tokyo! Lotul Olimpic de Canotaj al României încheie competiția cu 3 medalii și obține locul 4 pe națiuni! - Mesagerul de Covasna

Perfomanță fantastică pentru România la Campionatul European de canotaj.  Patru medalii de aur într-o singură zi - Playsport
Perfomanță fantastică pentru România la Campionatul European de canotaj. Patru medalii de aur într-o singură zi - Playsport

Canotaj: România a cucerit şase medalii la Cupa Mondială de la Lucerna |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Canotaj: România a cucerit şase medalii la Cupa Mondială de la Lucerna | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de  aur și 3 de bronz!
Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de aur și 3 de bronz!

România și-a asigurat primele două finale la canotaj! În cursa pentru  medalii se mai află încă cinci echipaje - Eurosport
România și-a asigurat primele două finale la canotaj! În cursa pentru medalii se mai află încă cinci echipaje - Eurosport

A plouat cu medalii de aur la canotaj: A 5-a!

CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint  - HotNews.ro
CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint - HotNews.ro

România, opt medalii de aur și una de argint, la Europenele de canotaj  Under-23 | România Liberă
România, opt medalii de aur și una de argint, la Europenele de canotaj Under-23 | România Liberă

Performanță extraordinară pentru România: 9 medalii la Campionatele  Europene U23 de canotaj și locul 1 pe națiuni
Performanță extraordinară pentru România: 9 medalii la Campionatele Europene U23 de canotaj și locul 1 pe națiuni

Jocurile Olimpice: Zi magică pentru România la Tokyo - Aur și argint la  canotaj, alte trei echipaje calificate în finală, plus David Popovici, care  se va bate pentru medalii la 100 de
Jocurile Olimpice: Zi magică pentru România la Tokyo - Aur și argint la canotaj, alte trei echipaje calificate în finală, plus David Popovici, care se va bate pentru medalii la 100 de

Campionatul Mondial de canotaj 2023 de la Belgrad. România a obţinut două  medalii de aur, una de argint şi două de bronz | Antena 1
Campionatul Mondial de canotaj 2023 de la Belgrad. România a obţinut două medalii de aur, una de argint şi două de bronz | Antena 1

Două medalii de AUR pentru România la Campionatele Mondiale de Canotaj!  Alte două echipaje au obținut calificarea la Jocurile Olimpice
Două medalii de AUR pentru România la Campionatele Mondiale de Canotaj! Alte două echipaje au obținut calificarea la Jocurile Olimpice

România a încheiat Campionatul European de Canotaj 2023 cu cinci medalii de  aur și una de
România a încheiat Campionatul European de Canotaj 2023 cu cinci medalii de aur și una de

Încă două medalii de aur la Campionatele Europene de canotaj pentru  România. Tricolorii au cucerit 8 medalii la Munchen | Digi24
Încă două medalii de aur la Campionatele Europene de canotaj pentru România. Tricolorii au cucerit 8 medalii la Munchen | Digi24

Trei medalii de argint la canotaj pentru Team Romania

Canotorii de la CSM Constanța au câștigat patru medalii de aur din cele opt  obținute de România la Campionatele Europene de canotaj Under-23 de la  Krefeld, Germania (GALERIE FOTO)
Canotorii de la CSM Constanța au câștigat patru medalii de aur din cele opt obținute de România la Campionatele Europene de canotaj Under-23 de la Krefeld, Germania (GALERIE FOTO)

România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO  - RoVestea
România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO - RoVestea

Sportivii români au câștigat trei medalii la Campionatul Mondial de canotaj!  Opt echipaje s-au calificat la Jocurile Olimpice - FOTO & VIDEO - Playtech  Știri
Sportivii români au câștigat trei medalii la Campionatul Mondial de canotaj! Opt echipaje s-au calificat la Jocurile Olimpice - FOTO & VIDEO - Playtech Știri

Două medalii de aur mondial la canotaj! — Info Mureș

România a cucerit șase medalii la Cupa Mondială de Canotaj

România a câștigat 5 medalii de aur și 4 de argint la Campionatul European  de Canotaj Under23 | Digi24
România a câștigat 5 medalii de aur și 4 de argint la Campionatul European de Canotaj Under23 | Digi24