Explicaţie fabuloasă! De ce nu s-a jucat Metalul Buzău - Poli Iaşi pe alt  stadion
Explicaţie fabuloasă! De ce nu s-a jucat Metalul Buzău - Poli Iaşi pe alt stadion

Metalul transferă de la FC Buzău – STIRI BUZAU MEDIA.RO

Metalul Buzău | Buzau

Poli Iaşi a învins Metalul Buzău, scor 3-0, şi... | News.ro

Oțelul - Poli Iași, primul meci în cursa pentru promovare - Viaţa Liberă  Galaţi
Oțelul - Poli Iași, primul meci în cursa pentru promovare - Viaţa Liberă Galaţi

FC Buzău a făcut scor cu Poli Iași, într-un meci amical! Costel Enache,  eliminat pentru proteste, a vrut să scoată echipa de pe teren după primul  gol marcat de gazde | Liga
FC Buzău a făcut scor cu Poli Iași, într-un meci amical! Costel Enache, eliminat pentru proteste, a vrut să scoată echipa de pe teren după primul gol marcat de gazde | Liga

AFC Metalul Buzău - Wikipedia

Ieșenilor le priește Crângul buzoian! Poli Iași s-a calificat în sferturile  Cupei României după ce a trecut fără să forțeze de Metalul Buzău
Ieșenilor le priește Crângul buzoian! Poli Iași s-a calificat în sferturile Cupei României după ce a trecut fără să forțeze de Metalul Buzău

Gloria Buzău - Poli Iași, la al treilea meci direct în acest sezon

Metalul Buzau Vs. Hamangia Baia - live (2023) - YouTube

VIDEO | Îl recunoşti? Un fost arbitru FIFA a atras cu ţinuta sa toate  privirile la meciul Metalul Buzău - Poli Iaşi :)
VIDEO | Îl recunoşti? Un fost arbitru FIFA a atras cu ţinuta sa toate privirile la meciul Metalul Buzău - Poli Iaşi :)

FC Buzău a câștigat cu 5-1 amicalul cu Metalul Buzău | Realitatea de Buzau

AFC Metalul Buzău vs ACSM Politehnica Iași live score, H2H and lineups |  Sofascore
AFC Metalul Buzău vs ACSM Politehnica Iași live score, H2H and lineups | Sofascore

CUPA ROMANIEI | Se stiu toate echipele calificate in sferturi | TOATE  REZULTATELE | Sport.ro
CUPA ROMANIEI | Se stiu toate echipele calificate in sferturi | TOATE REZULTATELE | Sport.ro

Video | Poli Iași - FC Buzău 0-1. Oaspeții au îmbrăcat echipamentul  gazdelor. Ekollo, eroul lui Pustai
Video | Poli Iași - FC Buzău 0-1. Oaspeții au îmbrăcat echipamentul gazdelor. Ekollo, eroul lui Pustai

Consiliul Judeţean anunţă investiţii în modernizarea stadionului Metalul  Buzău | adevarul.ro
Consiliul Judeţean anunţă investiţii în modernizarea stadionului Metalul Buzău | adevarul.ro

Steaua, distractie pe teren propriu cu Metalul Buzau inainte de barajul de  promovare! Aici ai tot ce s-a intamplat in Steaua 5-0 Metalul Buzau |  Sport.ro
Steaua, distractie pe teren propriu cu Metalul Buzau inainte de barajul de promovare! Aici ai tot ce s-a intamplat in Steaua 5-0 Metalul Buzau | Sport.ro

Au venit la un punct de Dinamo! Clasamentul în play-off-ul din Liga 2, după  FC Buzău - Poli Iași
Au venit la un punct de Dinamo! Clasamentul în play-off-ul din Liga 2, după FC Buzău - Poli Iași

RAPID - POLI IAȘI, ÎN 1/16-LE CUPEI ROMÂNIEI - FC Rapid 1923

Video | Poli Iași - Craiova 3-2. Moldovenii sunt în semifinalele Cupei  României. Final nebun, cu două goluri în două minute
Video | Poli Iași - Craiova 3-2. Moldovenii sunt în semifinalele Cupei României. Final nebun, cu două goluri în două minute

Vezi VIDEO aici

Sport
Sport

Focus pe adversar: Metalul Buzău | SC Otelul Galati

Asociația Fotbal Club Metalul Buzău :: Statistics :: Titles :: Titles  (in-depth) :: History (Timeline) :: Goals Scored :: Fixtures :: Results ::  News & Features :: Videos :: Photos :: Squad :: soccerzz.com
Asociația Fotbal Club Metalul Buzău :: Statistics :: Titles :: Titles (in-depth) :: History (Timeline) :: Goals Scored :: Fixtures :: Results :: News & Features :: Videos :: Photos :: Squad :: soccerzz.com