Home

Gata Colonial capital rusia finlanda hochei Fermecător instabil Fundal verde

Echipa națională de hochei a Rusiei a stârnit indignare după ce a purtat  echipamentul URSS în timpul unui meci cu Finlanda | Digi24
Echipa națională de hochei a Rusiei a stârnit indignare după ce a purtat echipamentul URSS în timpul unui meci cu Finlanda | Digi24

JO 2022 - Hochei masculin: Finlanda s-a calificat pentru a treia oară în  finala Jocurilor Olimpice
JO 2022 - Hochei masculin: Finlanda s-a calificat pentru a treia oară în finala Jocurilor Olimpice

Hochei: Finlanda a câştigat şi titlul mondial, după cel olimpic | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Hochei: Finlanda a câştigat şi titlul mondial, după cel olimpic | AGERPRES • Actualizează lumea.

JO 2022 - Hochei masculin: Finlanda a cucerit ultima medalie de aur pusă în  joc la Beijing | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2022 - Hochei masculin: Finlanda a cucerit ultima medalie de aur pusă în joc la Beijing | AGERPRES • Actualizează lumea.

Favoritele caută aurul! Finlanda și Rusia se înfruntă în finala de hochei  de la Jocurile Olimpice
Favoritele caută aurul! Finlanda și Rusia se înfruntă în finala de hochei de la Jocurile Olimpice

Președintele finlandez spune că nu va mai juca hochei cu Putin. Kremlin:  „Nu duce lipsă de coechipieri” | Digi24
Președintele finlandez spune că nu va mai juca hochei cu Putin. Kremlin: „Nu duce lipsă de coechipieri” | Digi24

Canada A Bătut Finlanda în Finala Mondialului De Hochei Pe Gheață. Rusia A  Luat Bronzul | Libertatea
Canada A Bătut Finlanda în Finala Mondialului De Hochei Pe Gheață. Rusia A Luat Bronzul | Libertatea

Se stiu semifinalele CM de hochei: Rusia-Finlanda si Cehia-Suedia | Antena 1

Rusia și Belarus, excluse din toate competițiile IIHF. NHL, îngrijorare  pentru jucătorii ruși pentru familiile lor - Eurosport
Rusia și Belarus, excluse din toate competițiile IIHF. NHL, îngrijorare pentru jucătorii ruși pentru familiile lor - Eurosport

S-au încheiat Jocurile Olimpice! Cea mai în vârstă echipă din competiție a  câștigat titlul la hochei și a cucerit ultima medalie de aur | Sport.ro
S-au încheiat Jocurile Olimpice! Cea mai în vârstă echipă din competiție a câștigat titlul la hochei și a cucerit ultima medalie de aur | Sport.ro

Totul despre adversara României din Nations League. Finlanda, țara unde  hocheiul și automobilismul sunt religii | Sport.ro
Totul despre adversara României din Nations League. Finlanda, țara unde hocheiul și automobilismul sunt religii | Sport.ro

Scoruri live Finlanda, rezultate și program meciuri | Hochei, Europa

Naționala de hochei pe gheață a Federației Ruse decimată de cazurile de  COVID-19 - Eurosport
Naționala de hochei pe gheață a Federației Ruse decimată de cazurile de COVID-19 - Eurosport

Rusia, eliminata de Finlanda in sferturile turneului de hochei -  Onlinesport.ro
Rusia, eliminata de Finlanda in sferturile turneului de hochei - Onlinesport.ro

MOLDPRES News Agency - Finlanda și Rusia vor juca finala la hochei la  Jocurile Olimpice
MOLDPRES News Agency - Finlanda și Rusia vor juca finala la hochei la Jocurile Olimpice

FInlanda invinge Rusia finala hochei JO 2022 - Stiri - spotmedia.ro

Rusia și Belarus au fost excluse din toate competițiile de hochei pe gheață  – Ziarul de Gardă
Rusia și Belarus au fost excluse din toate competițiile de hochei pe gheață – Ziarul de Gardă

Finlanda - Rusia şi Cehia - Canada, în semifinalele CM 2019

Finlanda a produs surpriza la hochei pe gheaţă şi a învins Rusia în finala  olimpică | adevarul.ro
Finlanda a produs surpriza la hochei pe gheaţă şi a învins Rusia în finala olimpică | adevarul.ro

VIDEO JO 2022: Finlanda, victorie surprinzătoare cu Rusia - Nordicii,  campioni olimpici la hochei - HotNews.ro
VIDEO JO 2022: Finlanda, victorie surprinzătoare cu Rusia - Nordicii, campioni olimpici la hochei - HotNews.ro