Home

Automat Voi Vulcan tenis cupa davis live băutură pace Ţintă

UPDATE. Mamaia: Taiwan conduce România cu 2-0, în întâlnirea din grupa I  Mondială a Cupei Davis (GALERIE FOTO + VIDEO)
UPDATE. Mamaia: Taiwan conduce România cu 2-0, în întâlnirea din grupa I Mondială a Cupei Davis (GALERIE FOTO + VIDEO)

Staţiunea Mamaia găzduiește, în weekend, Festivalul Sunwaves și meciurile  din întâlnirea de Cupă Davis România – Taiwan - Radio Vacanța
Staţiunea Mamaia găzduiește, în weekend, Festivalul Sunwaves și meciurile din întâlnirea de Cupă Davis România – Taiwan - Radio Vacanța

Scoruri ATP Davis Cup - World Group, Tenis ATP - Simplu - Flashscore.ro

Novak Djokovic, discurs plin de emoție, după victoria Cupa Davis! Nole  "le-a topit" inima sârbilor - Eurosport
Novak Djokovic, discurs plin de emoție, după victoria Cupa Davis! Nole "le-a topit" inima sârbilor - Eurosport

Cupa Davis - stiri, rezultate si program, inclusiv totul despre Romania

Echipa de Cupa Davis a Romaniei pentru meciul cu Polonia

LIVE BLOG & GALERIE FOTO / CUPA DAVIS: România – Suedia 2-1

Tenis: Spania a învins România în Cupa Davis (3-1) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Spania a învins România în Cupa Davis (3-1) | AGERPRES • Actualizează lumea.

România a fost învinsă clar de Taiwan, în Cupa Davis. Eșec și pentru Marius  Copil - Live Arad - Știri din Arad
România a fost învinsă clar de Taiwan, în Cupa Davis. Eșec și pentru Marius Copil - Live Arad - Știri din Arad

Tenis: Rusia a câştigat Cupa Davis, după 2-0 în finala cu Croaţia |  replicaonline.ro
Tenis: Rusia a câştigat Cupa Davis, după 2-0 în finala cu Croaţia | replicaonline.ro

România, învinsă de Slovacia în Cupa Davis: țara noastră ajunge la două  eșecuri consecutive | Sport.ro
România, învinsă de Slovacia în Cupa Davis: țara noastră ajunge la două eșecuri consecutive | Sport.ro

Thailanda - România 2-3 în Cupa Davis. Jianu și Ionel au întors scorul după  ce am pierdut la dublu
Thailanda - România 2-3 în Cupa Davis. Jianu și Ionel au întors scorul după ce am pierdut la dublu

România, spulberată de Taiwan în Cupa Davis! Niciun set câștigat în trei  meciuri | Sport.ro
România, spulberată de Taiwan în Cupa Davis! Niciun set câștigat în trei meciuri | Sport.ro

UPDATE. Cupa Davis la Mamaia: Taiwan a câștigat întâlnirea cu România, după  trei meciuri (GALERIE FOTO + VIDEO)
UPDATE. Cupa Davis la Mamaia: Taiwan a câștigat întâlnirea cu România, după trei meciuri (GALERIE FOTO + VIDEO)

România - Portugalia, live în turul I din Cupa Davis

România s-a calificat în elita Cupei Davis după 4-0 cu Peru! Video Online.  Victorie superbă
România s-a calificat în elita Cupei Davis după 4-0 cu Peru! Video Online. Victorie superbă

Tenis: România va înfrunta Grecia în play-off pentru Grupa Mondială I a Cupei  Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: România va înfrunta Grecia în play-off pentru Grupa Mondială I a Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa Davis la tenis: la Constanța începe meciul România-Slovacia | Sport |  Radio România Actualitați
Cupa Davis la tenis: la Constanța începe meciul România-Slovacia | Sport | Radio România Actualitați

Cupa Davis | Echipa României pentru confruntarea cu Spania. Niciun jucător  în Top 200 ATP la simplu
Cupa Davis | Echipa României pentru confruntarea cu Spania. Niciun jucător în Top 200 ATP la simplu

Cupa Davis | România a început cu stângul duelul cu Taiwan! Nicholas Ionel,  învins de Chun-Hsin Tseng - Antena Sport
Cupa Davis | România a început cu stângul duelul cu Taiwan! Nicholas Ionel, învins de Chun-Hsin Tseng - Antena Sport

cupa davis - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Cupa Davis, Slovacia - România! Nicholas David Ionel, victorie mare

Dezvăluirea umilitoare făcută de Wawrinka despre Cupa Davis și Federația  Internațională de Tenis | Sport.ro
Dezvăluirea umilitoare făcută de Wawrinka despre Cupa Davis și Federația Internațională de Tenis | Sport.ro